Україна, Львів
Радіо Перше

Радіо Перше

Ми інформаційно-розважальна радіостанція для львів'ян (по типу мислення і стилю життя) навіть якщо географічно вони тут не присутні: активних, суспільно свідомих, політично зацікавлених, але незаангажованих!

Наша місія: бути адекватним майданчиком для дискусій, а відтак і розв'язання проблем та конфліктів; не лише вказувати на проблему, а, що головне, шукати та пропонувати шляхи їх вирішення. Розвиток громадянського суспільства з усіма його цінностями та свободами, але з неухильним дотриманням законів країни.

Наше завдання: об'єднувати громаду для вирішення навіть найскладніших завдань; об'єднувати країну в цілому. І в радіопросторі хочемо продовжити добру традицію телеканалу «Перший західний», який веде мовлення на Сході країни впритул до зони бойових дій, відповідно, формує там незаангажовану проукраїнську інформаційну картину дня, подаючи глядачам правдиву інформацію – тож в ефірі радіостанції теж будуть програми, спрямовані на об'єднання та порозуміння всередині країни!

Наші цінності: збалансована, правдива, оперативна інформація. Ми інформуємо незаангажовано, збалансовано, просто та доступно навіть про складні речі!

Ми прагнемо бути першими не лише за назвою. Ми будемо ПЕРШИМИ в регіоні за якісним інформуванням, професійним обговоренням, цікавими концептуальними програмами, яскравим та професійним музичним наповненням!

Що грало?

Посилання на Радіо Перше:

Коментарі

Правила

Smiles