Україна, Львів
Львівська Хвиля

Львівська Хвиля

15 січня 1930 на частоті 795 кГц Polskie Radio Lwow вперше розпочало працювати у Львові.
Свою діяльність радіостанція припинила у вересні 1939 року. Причиною стало початок Другої Світової війни. Працювати знову почала у 1992 році, після того як Україна здобула незалежність від Радянського Союзу.

«ЛЬВІВСЬКА ХВИЛЯ» - ФОРМАТ РАДІОСТАНЦІЇ
AC (Adult Contemporary) & CHR (Contemporary Hit Radio) - це формат в якому “Радіо Львівська хвиля” працює сьогодні. Радіостанція має у свою цифрову продакшн-студію. На цій студії можна проводити записи різноманітної продукції, яка необхідна для ефіру, а також музичні заставки.
Протягом ефіру звучить музика, яка складає приблизно 80% ефірного часу. 20 % ефіру займає корисна та цікава інформація, та рекламна продукція. Музичні композиції пропонують ведучі, рівномірно розподіляючи протягом ефіру різні напрями та різні музичні стилі сучасних виконавців. Це можуть бути хіт-паради, різноманітні авторські та розважальні програми.
Багато уваги спрямовано на популяризацію українських творів у виконанні вітчизняних виконавців. Найперший пріоритет ефірної політики — це радіо яке може зацікавити кожного, де безпосередньо проводиться спілкування зі слухацькою аудиторією через різноманітні конкурси та ігри, які проводяться в прямому ефірі.

Що грало?

Посилання на Львівська Хвиля:

Коментарі

Правила

Smiles